فرامرز دادرس: لزوم پرداختن به مجاهدین

ائتلاف آمریکا در خلیج فارس برای ادامه فروش اسلحه

18 مرداد 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

مشخص شد باعث و بانی این تحریم های شدید فرقه رجوی است. مخصوصا در مورد مسائل اتمی ایران. نمی توان پروپاگانداهای مجاهدین و نقش آنها را که ثابت شده است نادیده گرفت.

فرامرز دادرس: بسیاری دوستان وقتی در مورد فرقه مجاهدین صحبت می شود می گویند اینها منفور هستند و قدرتی ندارند و در مورد اینها صحبت نکنید. خب من مخالف این هستم چون اینگونه نیست. یک به این دلیل که مردم نباید جنایات اینها را فراموش کنند دوم اینکه این سازمان هنوز وجود دارد و به عنوان یک اهرم توسط بیگانگان استفاده می شود. سوم گروه مجاهدین یک گروه سایبری درست کرده است گرچه به نظر من مهدکودک سایبریست اما همین گروه بوسیله مجاهدین مخفی اهداف خود را در فضای مجازی گسترش می دهند و به هر حال این سازمان یک سازمانی ست که حاوی سازماندهی ست. این گروه سایبری مجاهدین در دو پوشش جلو می آیند. یک- با هجوم اکانت های غیر واقعی و کامنت گذاری اهداف سازمان را دنبال می کنند. دوم- به عنوان دوست یا همکار تماس برقرار می کنند و سعی می کنند اخبار دروغ در اختیار امثال من قرار دهند تا اعتبار تحلیل گر یا کارشناس یا خبرنگار را زیر سوال ببرند.

یکی از کارهایی که این افراد می کنند وصل کردن اشخاصی مثل من به سازمان های مختلف از توده ای گرفته تا اطلاعات سپاه است. مگر یک نفر آدم می تواند به چندین سازمان وصل باشد؟ یا می گویند شما به رژیم نمی پردازید. خب این کار ما نیست کار ما تحلیل صحیح و بحث بر روی مسائل روز است. کار من این است که به هموطن خود ابزار تشخیص میان اخبار دروغ و صحیح را دهم. پس بنابراین آگاهی باعث دانایی می شود.

یک مجری تلویزیونی که هیچ کاری هم ندارد اما بنز سوار می شود قطعا مستقل نیست و با پول دولتی هم نمی شود بنز سوار شد.

به نظر من کسانی مثل مجاهدین که جنایت علیه منافع ملی ایران چه در داخل و چه در خارج انجام داده اند باید به ایران آورده و در دادگاه ها محاکمه شوند. فقط در عملیات مرصاد مجاهدین 360 ایرانی را کشته اند اما خوشبختانه نیروهای مسلح ایران همراه بسیج و سپاه بلایی بر سر اینها آوردند که شکستی جاویدان برای مجاهدین است. مجاهدین شکنجه گرانی دارند که امروز مشخص شده است شکنجه گرهای ساواک و ج.ا باید جلوی اینها لنگ بیاندازد.

آیا مسعود رجوی زنده است؟ حاشیه ها و مصاحبه های زیادی انجام شده است. اما همانطور که میدانیم امروز تکنولوژی همین تلفن باعث شد قزافی را در زیر فاضلاب ها از تلفن ش ردیابی و دستگیر کردند. شخصی به نام ناصر رضوی که خود را مامور سابق وزارت اطلاعات معرفی کرده است مرگ رجوی را تکذیب کرده است. خب نام این شخص که مشخص است جعلی است و حضور خارجی ندارد. مقداری از اطلاعات درست است اما بخش هایی که در مورد خارج کشور است اطلاعات اکثرا غلط است.

من با کمک یکی از دوستان خبرنگار در ایران شناسایی کردم و نام اصلی این شخص اکبر خوشکوشک (خوش کوش) است که در قتل فرخزاد دست داشته است. در ایران بعد از انقلاب عکسی از فرخزاد منتشر شد با ریش و انتقاداتی نیز از رژیم پهلوی کرده بود. فرخزاد چند ماهی هم در کمیته محل خودشان بود. مثل ضیا آتابای که در کمیته نیاوران کار می کرد. زمانیکه فرخزاد وارد آمریکا شد دید اپوزیسیون چقدر فاسد است و فرخزاد نیز آدم رکی بود و در گروهی هم بود به نام درفش کاویانی؛ بعد از اینکه دکتر علی امینی که نخست وزیر منتخب آمریکا در ایران بود. تشکیلات امینی که حاوی پولهای زیادی بود که از عربستان و غیره برای مبارزه علیه ایران گرفته بودند بعدا مورد دعوا قرار گرفت چون امینی حاضر نبود از تشکیلات برود و جای خود را به منوچهر گنجی بدهد. ... به هر حال فرخزاد روابطی با ورزشکاران داشت و یکی از دو نفری که برای قتل فرخزاد آمده بود یک کشتی گیر سابق بود. فرخزاد با سفارت ایران نیز تماس داشت. منوچهر گنجی نیز این را مطرح کرد که فرخزاد با ایران ارتباط داشت چون از اپوزیسیون دلسرد شده و قصد بازگشت به ایران داشت. جسد فرخزاد را سخصی که شناس است و اطلاعات پنهانی نیست به نام "علیرضا قلی پور" که خیلی هم سلطنت طلب است و افسر سابق شاه است و مراسم لیلا پهلوی هم او برگزار می کند و رفیق صمیمی فرخزاد بود و گفته می شود در قتل فرخزاد نقش داشته است.

یکی از قاتلین دکتر بختیار به نام علی وکیلراد بعد از آزادی از زندان فرانسه وارد ایران شد این آقای خوش کوش مسئولیت این فرد را داشته است که نشان می دهد بصورت نیمه فعال برای سازمان امنیتی کار می کند. این فرد در یکی از مصاحبه هایش گفته است "گوگوش و اکبر گنجی آدمهای خودمان هستند"... حالا این شخص ادعا کرد مسعود رجوی زنده است.

مسعود رجوی اگر زنده باشد حدود 71 سال دارد. فایل های صوتی که پس از مفقود شدن رجوی منتشر میشد افشا شد مونتاژ سخنرانی های گذشته رجوی ست. درست است که آمریکا و انگلیس و برخی کشورها مجاهدین را از لیست سیاه خارج کردند اما مجاهدین هنوز در لیست سیاه فرانسه هستند.

خلاصه اطلاعات صحیح در مورد مجاهدین - فرامرز دادرس:

درست است که آمریکایی ها از مجاهدین استفاده می کنند اما هرگز مجاهدین را به آمریکا راه نمی دهند. یکی از شاه های مفت خور خاورمیانه ملک حسین پادشاه اردن بود که در زمان شاه هم به خرج ایران در ایران خوشگذرانی می کرد اما بعد دیدیم مسعود رجوی را برای چاپلوسی از صدام به حضور پذیرفت. پیش از بمباران آمریکا در عراق مجاهدین در عراق خلع سلاح شده بودند و رجوی با شش خانمی که سوگلی اش بودند رفت اردن. هنوز هم شاهد هستیم در سخنرانی های مجاهدین تعدادی اردنی شرکت می کنند. قبل از ترک کمپ لیبرتی چون به ایران خبرداده شده بود مسعود رجوی در کمپ است ایران به کمپ حمله کرد و تعدادی هم دستگیر کرد.

اینکه گفته شد رجوی در اروپا میچرخد و بیشتر مواقع در فرانسه است درست نیست. کشورهای اروپایی به خاطر حمله های تروریستی حواسشان بسیار جمع است و افراد کنترل می شوند و رجوی قطعا نمی تواند در چرخش باشد.حتی پسر رجوی که فرانسه بود را به نروژ فرستادند. اینکه گفته شد اسرائیلی ها مایل بودند توسط مجاهدین در خاک ایران عملیات انجام دهند و تمایل به شناسایی مناطق ایران و دریافت اطلاعات و انجام ترور داشته و دارد. در ترور دانشمندان هسته ای هم کار شناسایی و عملیات را مجاهدین انجام دادند. این نیز درست است که اسرائیل شرط مجاهدین را پذیرفت و به آمریکا و انگلیس فشار آورد مجاهدین را از لیست تروریستی حذف کنند.

نقش مجاهدین در مذاکرات هسته ای: اگر یادتان باشد اسرائیلی ها از اخبار مجاهدین علیه ایران استفاده می کردند و به غرب و اروپا مخابره می کردند. ... از دیگر مسائلی که امروز مشخص شده است دادن پول توسط مجاهدین به مقامات کشورهای مختلف (مثلا وزرای سابق) است و به این دلیل است که هنوز در سخنرانی های خود آدم جمع می کنند و به غیر از پول به این افراد اطلاعاتی هم میدهند که این افراد بتوانند به سازمان های اطلاعاتی کشورهای خودشان اطلاعات دهند.

1+

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *