فرامرز دادرس:آزادی نفتکش ایران نشان داد دوران زورگویی تمام شده است/جلیل مرتضوی:ترامپ برای انتخاب مجدد به کمک ایران احتیاج دارد

25 مرداد 98

فرامرز دادرس: توقیف نفتکش ایرانی یک راهزنی دریایی بود و هست که به درخواست جان بولتون و پمپئو در زمان تزلزل کابینه انگلیس و رقابت میان ترزا می و بوریس جانسون انجام شد. اما تمام شواهد نشان میداد هیچ بندری در سوریه توان پهلو دادن به این ابر نفتکش را ندارد.

اخیرا ایران گروه جاسوسی را دستگیر کرده است که اطلاعات فروش نفت ایران را به آمریکا میداد که این نشان میدهد هدف آمریکا به زانو درآوردن مردم ایران بر اثر گرسنگی بر اثر تحریم ها و به صفر رساندن فروش نفت ایران است تا مردم به خیابانها بریزند و مقامات ایران مجبور شوند شروط آمریکا را بپذیرند... اما آزادی نفتکش ایران نشان داد دیگر دوران زورگویی تمام شده است.

شکست های آمریکا در حقیقت شامل شکست اسرائیل هم می شود. شکست آمریکا در یمن ، در مقابل ایران و دیگر شکست های آمریکا در منطقه نشان میدهد زمان این سیاست های شکست خورده به سر رسیده است. مردم ایران اگر روزی به خیابان آیند ربطی به مریم قجر یا رضا پهلوی یا غیره ندارد. مردم ایران بالاخره خودشان آزادی های برحق و حقوق برحق خود را یا به زور یا غیرزور مثل هر ملتی دیگر خواهند گرفت. تمام این بردهای ایران بردهای ملت ایران در منطقه است نه فقط نظام ایران و ملت ایران برنده عقب نشینی عرب ها و شکست آمریکا و اسرائیل هستند.

جلیل مرتضوی: ساختمان بنیاد علوی که توسط دادگاه فدرال آمریکا دست گذاشته شده بود تا به اسم گرفتن غرامت برای کسانی که در دادگاه های آمریکا علیه ایران پرونده داشته اند مالک شوند که خب در نهایت این امر نیز محقق نشد. نشریه دیلی بیست از قول برخی مقامات آمریکا نوشته است تمامی پیامی هایی که اسرائیل به ایران فرستاده است توسط ایران رد شده است که ترامپ آنرا رد کرد و گفت "اگر بخواهم آمریکا پیامی داشته باشد خودش میدهد" که البته دروغ می گوید چون تمام این پیامها به درخواست آمریکا بوده است از جمله پیامی که آقای رند پال از سوی آمریکا به ایران فرستاد. دیلی بیست می گوید آقای ترامپ قبل از انتخابات باید کاری جهت خوشامد ایران انجام دهد و شاید یکی از این کارها اخراج جان بولتون باشد. اسپانسر آقای پومپئو برادران کخ هستند که ایشان را به عنوان نماینده خود برای احقاق خواسته های خود به این مقام رسانده اند و الان نیز معتقد هستند حضور پمپئو را در کنگره بیشتر نیاز دارند تا کاخ سفید چون در کاخ سفید پمپئو باید اوامر ترامپ را اجرا کند مگر اینکه خود کاندید ریاست جمهوری شود.

اگر ترامپ مجددا انتخاب شود به پشتیبانی ایران نیاز دارد. فاکس نیوز که شبکه ترامپ است می گوید بخاطر اختلافات پیش آمده میان آمریکا و چین محبوبیت ترامپ پایین آمده است چون این اختلاف رویه سبد مشیعتی مردم آمریکا تاثیر می گذارد.

فرامرز دادرس: علاوه بر ترامپ آقای مکرون نیز به سرویس های اطلاعاتی خود دستور داد در مورد ایران فتیله را پایین بکشند و این نشان میدهند اینها متوجه شده اند راه برخورد با ایران چیز دیگریست. درست است که در این چهل سال در ایران شاهد ویرانی محیط زیست، افزایش فساد، از میان رفتن اخلاقیات بودیم که مجموعا باعث از میان رفتن قداست اسلام نیز شده است. در حالیکه اگر حکومت مردم را در تصمیم گیری ها مشارکت دهد خود به خود هم جامعه ساخته می شود هم دست بیگانه کامل کوتاه می شود. رفراندوم هایی که شبکه های لس آنجلسی برای ملت ایران گذاشتند خودش گویای این مطلب است. این رسانه های شیاد مثلا سوال کردند مردم ایران ! نان میخواهید یا موشک؟ امنیت میخواهید یا نان؟ اما من مطمیئنم اگر همین سوال در قالب درست توسط خود ج.ا به رفراندوم گذاشته شود مردم ایران قدرت ایران نظامی را ترجیح میدهند چون الان مردم ایران قدر قدرت و امنیت را میدانند. خیانت دور تا دور ایران را فرا گرفته است. بزرگترین جاسوسی در طول 2500 سال در حال انجام است. من هم نمی توانم اینها را تحمل کنم. شما پروفسور باش اما اگر برای انگلیس کار کنی قابل تحمل نیست. خب اگر دادگستری ج.ا شفاف بود این رسانه ها نمی توانستند مانور روی جاسوس های خود دهند و اپوزیسیونهای ورشکسته جلو بیفتند و مانور خبری دهند و جاسوس ها را تطهیر کنند.

جلیل مرتضوی: سیاست خارجی هر کشوری هزینه دارد پس پول خرج کردن در کشورهای دیگر عادی است. همین آمریکا سالی یک و نیم میلیارد به اردن میدهد تا با اسرائیل کار نداشته باشد. آمریکا هر سال 4 میلیارد دلار کمک می کند. 2 میلیارد به مصر میدهد تا با اسرائیل کار نداشته باشند. حالا این کمک های سالانه است و در خلال سال نیز این کشورها از آمریکا درخواست پول می کنند. در جورالسالم پست مطلبی نوشته شده بود که پیشرفت علمی پژوهشی و سطح دانش ایران بالا رفته است و این نگران کننده است. و اگر ایران آرامش بگیرد صنعت توریسم هم می تواند از کشورهای دیگر بگیرد. خصوصا امنیت داخل ایران برای توریستها بسیار مهم است.

اینکه یک جاسوس را بگیرند و ببرد زندان و در زندان به علت بیماری بدحال شود و این مریضی ها رسانه ای شود بی مورد است چون این فرد قبل از شکستن قانون و یا جاسوسی کردن برای بیگانه باید فکر مریضی در زندان و فشار در زندان را بکند. مگر در کشورهای خارجی جاسوس ها را دستگیر نمی کنند؟ یا اگر مریض باشد آزاد می کنند؟ اگر خانم باشد یا صاحب بچه باشد آزاد می کنند؟ افشاگری در مورد تکنیک امنیتی را هیچ کشوری افشا نمی کند اما دلیل دستگیری را باید اعلام کنند. سالی میلیونها نفر در حال آمدن به ایران هستند و چرا فقط چند نفر را می گیرند؟

فرامرز دادرس: بعضی مسائل امنیتی در باب شناسایی و دستگیری نباید افشا شود و انتظار بیهوده ایست.

خودکشی جفری اپشتین- در کالبد شکافی مشخص شد چند ضربه به گردن وی خورده است. جان لوک بورولن که یک آژانس مانکن دارد مشخص شده است یکی از شرکای آقای اپشتین بوده است و تعدادی دختر جوان را به جزیره ای فرستاده است که فاحشه خانه اپشتین بوده است و مقامات برای عیش به آنجا می آمده اند. به همین دلیل فرانسه پرونده ای علیه این فرد بازکرده تا بتوانند به محتوای پرونده اپشتین نیز داشته باشند. اصلیت این فرد متعلق به آلزاس است که در شمال شرق فرانسه است که تحت حکومت نازی ها نیز بوده است. این آقای اپشتین هم از یهودی های آلزاس و اشکنه نازی بوده است. به یهودیان خاورمیانه میزراحی می گویند. استعداد اینها در یک سری مشاغل است. الان در مورد ارتباط افراد با سرویس های اپشتین از پرنس آندرو پسر دوم ملکه الیزابت و آقای ترامپ نیز نام برده شده است. از بیل کلینتون و وکیل معروف یهودی آقای سیمپسون نیز نام برده شده است.

یکی از شخصیت های مهم دیگر یهود باراک نخست وزیر سابق اسرائیل است که البته در پاسخ گفته است زمانی به دیدار اپشتین رفته است که تنها بوده است و دختر و خانم نداشته است!

داستان به این ترتیب بوده است که تیم اپشتین دختران خانواده های بسیار فقیر در دبیرستان و راهنمایی پیدا می کردند و برای مسافرت به جزایر می بردند و در مقابل هر تجاوز 300 دلار به این دختران پرداخت می کردند که میان آنها دختران 12 ساله میداده است. حالا باید دید خود آقای اپشتین بابت هر تجاوز چه مبلغ از متجاوز دریافت می کرده است.

اگر یادتان باشد یک آدمی بود به نام سعید طوسی که قاری قران بود و مورد توجه آقای خامنه ای بود که بعدها مشخص شد این فرد متجاوز بوده است. اما جالب این است که در صدای آمریکا این اقای فلاحتی که خودش چندین شکایت از تجاوز دارد به کارمندان بخش فارسی دارد هر شب در تلویزیون آمریکا یک برنامه در مورد سعید طوسی اجرا می کرد. رساندن اخبار داخل ایران از آمریکا به ایرانیان مهم نیست بلکه رساندن اخبار آمریکا و اروپا به زبان فارسی به داخل مهم است و حالا باید از فلاحتی سوال کرد چرا در مورد این آقای اپشتین برنامه اجرا نمی کند. چرا وقتی کار به اسرائیل و آمریکا میرسد همه ساکت می شوند؟ پس ادعای میهن پرستی نکنند. مردم ایران باید بدانند این مسائل فقط در ایران نیست.

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *