فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت

5 شهریور 98 - سارا زهیری - ان آی تی وی نیوز

فرامرز دادرس: در هفته گذشته جو فضای مجازی میان ایرانیان به شدت ملتهب بود و بسیاری شایعات و ضداطلاعات های تبلیغاتی بوسیله گروه هایی نشر میشد و خیلی از ایرانی ها را به دام انداختند که این افراد در پخش این اخبار جعلی به آنها کمک کردند. مصاحبه های زیادی هم بر اساس این اخبار انجام شده است. بعنوان مثال یکی از این اخبار جعلی و دروغ عدم اطلاع از حضور ظریف بود که امروز مشخص شده است که با هماهنگی بوده است.

معمولا مجاهدین آدم برای تظاهرات اجاره می کنند. پس از مجاهدین گروه های چپ وابسته به صهیونیسم و امپریالیسم هستند. این تابو هم خود اینها اختراع کرده اند. مهمترین این چپ ها حزب کمونیست کارگری هست که در همان کشور است.جدایی طلبان نیز جزو این دسته هستند و گروه های مختلف سلطنت طلب نیز می توان به اینها اضافه کرد. مثلا یک خانمی را به عنوان یک هنرمند معرفی کردند به نام شاکری. یک بادیگارد به همراه یک فیلمبردار در اختیار این خانم بود و این خانم کاری کرد که پلیس او را دستگیر کند. بعد هم به عنوان شیرزن و اینها معرفی شد. به هر حال تظاهرات با دوربین و محافظ و غیره یعنی مطرح شدن در فضای مجازی. حتی این خانم جایی نوشته بود کاش آن لحظه که پلیس من را گرفت و دست من در فلان حالت بود کسی از من عکس میگرفت. تظاهرات کنندگانی حامی جنگ و تحریم.

حالا عده ای می گویند چرا ظریف را دستگیر نمی کنند! عده ای که خودشان را مطلع و باسواد میدانند. در حالیکه در حقوق بین الملل تحریم ظریف به این معنی نیست.هنگامی که آمریکایی ها آقای ظریف را تحریم کردند ولی چند روز پس از آن آقای ظریف به نیویورک برای اجلاس رفت.

آقای ظریف روز جمعه برای دیدار با مکرون به پاریس آمد. عده ای که جاسوس می شوند و به عنوان ژورنالیست معرفی می شوند اخباری جعلی و دروغ همزمان منتشر کردند. گفتند ظریف که وارد فرانسه شد کسی از مقامات فرانسه در فرودگاه به استقبال ظریف نرفته است در حالیکه در فیلمی که پخش شد شما موتورسوارها و اسکورت فرانسه را می بینید. در ضمن پروتکل ها عوض شده و یک نماینده از دولت به پیشواز می رود و شخص دعوت شده را با اسکورت به کاخ الیزه می برند و آنجا از ایشان استقبال می شود. حتی گاهی اسب سوارهای گارد ریاست جمهوری نیز این اسکورت را همراهی می کنند. پس اینکه ظریف را تحویل نگرفته اند دروغ بزرگی ست.

امثال آقای منشه امیر که برای موساد کار می کند این دروغ را منتشر کرد در حالیکه یک سوال می تواند این دروغ را مشخص کند. اگر برای آقای ظریف اتفاقی پیش بیاید یا ترور شود مسئولیت آن به عهده آن کشور است و هیچ کشوری خود را با نفرستادن اسکورت و غیره به خطر نمی اندازد.حالا اینکه چرا این آقای منشه امیر به مردم دروغ می گوید مشخص است... شایعه حضور روحانی هم به راه انداختند و شایعه حضور برزیل...

مکرون به ایران یک بسته پیشنهادی ارائه کرد برای ملایم کردن تحریم ها. اگر یادتان باشد ترامپ در توییتی به مکرون گفته بود کسی از طرف آمریکا حق ندارد حرف بزند که وزیرخارجه فرانسه هم جواب دندانشکنی به ترامپ داد. که این پاسخ هم تلویزیونهای لندجلسی وارونه کردند.

امروز چین گفت ما شریک راهبردی ایران هستیم. وضعیت روسیه همیشه مشکوک هست. روسیه جایی که در برابر آمریکاست از ایران پشتیبانی می کند. آنجا که با اسرائیل طرف است حامی اسرائیل است. چون میلیونها روس تبار یهودی در روسیه هستند و برخی مقام دارند. بنابراین روسیه نمی تواند دشمن اسرائیل باشد.

بیرون آمدن ایران از برجام اشتباه است چون تحریم های سازمان ملل رو به اتمام است و می تواند هم سلاح بخرد هم بفروشد. علت تحریک ایران توسط اسرائیل و غیره هم همین است. در برجام هم این پیش بینی شده است. ... آمریکا با سرخپوست ها 400 معاهده بسته است و به هیچکدام عمل نکرده است. برای همین مکرون گفته است اگر ملاقاتی صورت بگیرد حضور خواهد داشت.

آقای ظریف بعد از گرفتن پیشنهاد وارد تهران شد. در پاریس تظاهرات هشتاد نفری برگزار شد. مجاهدین هم با استخدام افراد یه تظاهراتی همین حدود برگزار کردند با شعار خامنه ای آدم کش ظریف تروریست! که خب خنده دار است چون مجاهدین هم دستشان به خون مردم ایران آلوده است هم تروریست هستند. وسط تظاهرات پاریس چند نفر داد زدند جاوید شاه که چند خانم به آنها گفتند شاه خیلی وقت است مرده است بهتر است بگویید جاوید مردم ایران. یعنی این چند نفر آمدند تظاهرات را به نفع رضا پهلوی مصادره کنند که خب نتوانستند.

ترامپ سه بعدازظهر فرانسه وارد می شود. که البته باز رسانه های وابسته گفتند ترامپ از حضور ظریف خبر نداشت که خود ترامپ گفت خبر داشته است. یک سناتور جنگ طلبی هم به اسم گراهام نوشته بود "اگر فرانسه بدون اطلاع آمریکا ایران را دعوت کرده باشد این نشانه ضعف ایران است!". که خب این هم نافهموم است. حالا باز اگر می گفت نشانه مکرون است ترکیب درستی داشت و جالبه این آقا نمی دانست که امکان ندارد دولت فرانسه بدون اطلاع این دعوت را انجام داده باشد.

آمریکا الان در معضل بزرگی قرار گرفته است و آن معضل جنگ تجاری با چین است.

قطعا اگر اسرائیلی ها متوجه دیدار ظریف با ترامپ و مکرون میشدند آنرا بهم میزدند. به هر حال هم ایران خواسته هایش را گفته است و هم آمریکا گفت پیش شرطی ندارد و توافقات اولیه انجام شده است. و گفته شد صحبت بر سر موشک های دور برد ایران است که خب این مهم نیست چون ایران نیازی به موشک دور برد ندارد و پایگاه های آمریکا در خاورمیانه نیاز به موشک دور برد ندارد.

اروپایی ها به دو دلیل تمایل به بحران در خلیج فارس ندارند. اول رکود اقتصادی اروپاست. دوم شروع جنگ باعث مهاجرت می شود و بحران مهاجرت نیز همین حالا در اروپا وجود دارد.

در ایران یهودی ها آزادانه مراسم مذهبی دارند و هم در مجلس نماینده دارند. در حالیکه در بعضی کشور های اروپایی پلیس جلوی در کنیسه ها می ایستد چون امنیت ندارند. در خود اسرائیل برخی که مخالف صهیونیسم هستند تظاهرات می کنند. ایرانی ها ضد صهیونیست هستند نه ضد یهود.

در مورد کشتی ایران که به آدریان تغییر نام داد؛ نامی که مفهوم خاصی دارد و اشاره به امپراطور روم آدریانوس دارد که شورش یهودیان را در خاورمیانه سرکوب کرده است و از جنگ میان روم و ایران جلوگیری و با اشکانیان به توافق رسیده است خبری رسید که ایران این کشتی را روی دریا با محموله اش یکجا فروخته است.

از همان تاریخی که این تغییر نام انجام شد و روی ناو پرچم ایرانی خورد و به سمت یونان حرکت کرد آمریکا یونان را تهدید کرد که حق ندارد به کشتی ایرانی پهلو دهد و کشتی رفت به سمت ترکیه. اینبار جان بولتون شروع کرد به تهدید. اگر ایران میخواست اینها را تحت فشار بگذارد می توانست نفت این کشتی را خالی کند و کلیه این سواحل آلوده می شد که یک فاجعه محیط زیستی بوجود می آمد و دو میلیون بشکه شوخی نیست. و ایران می توانست از این سلاح استفاده کند اما نکرد. اما ایران اعلام کرد کشتی را با بار آن روی دریا فروخته است! خب شما ببینید چه کلاهی هم سر اسرائیل گذاشت و هم آمریکا. در حالیکه ایران وانمود میکرد این کشتی قرار است به ایران بازگردد.

این اپوزیسیونها بدانند ایران را مخ هایی اداره می کنند که این نام را برای این کشتی انتخاب کرده اند.

این وسط یکی از این جوجه مجاهدها در مورد تغییر نام کشتی گفت این نام یعنی ایران ضد یهود است! خب آن شش پاپ که نامشان آدریان بوده است هم یعنی ضد یهود بوده اند؟!

0

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *