تلاش مجاهدین برای ورود به پارلمان کانادا

هشت شهریور 98 - سارا زهیری- ان آی تی وی نیوز

چند روز پیش خبری منتشر شد از لغو جلسه نیما مشعوف همسر مجاهد سابق امیر خدیر توسط شهرداری تورنتو. آنطور که مشخص شد این جلسه به "دروغ" به نام یک سازمان غیرانتفاعی ایرانی-کانادایی ثبت شده بوده است در حالیکه هدف جمع آوری کمک مالی برای کاندیداتوری خانم مشعوف همسر مجاهد سابق و هوادر امروز مجاهدین خلق و مریم رجوی آقا امیر خدیر بوده است. شهرداری کانادا با اطلاع یافتن از هدف اصلی که با قوانین مغایرت دارد جلوی برگزاری این تجمع مجاهدین را میگیرد که باعث عصبانیت آنها شده است.

نیما مشعوف

حضور علی وکیلی که اخیرا نقش وی به عنوان عامل پولشویی مریم رجوی - فرقه مجاهدین درکانادا افشا شد کنار خانم مشعوف و شوهرش عجیب نبود چراکه بر خلاف ادعاهای دروغین آنها مبنی بر عدم همکاری با مجاهدین امروز دیگر رسانه های غربی از جمله اینترسپت و نشنال ابزورد این همکاری را بصورت وسیع افشا کرده اند.

اکنون فقط یک مسئله ی دیگر افشا می شود: تلاش مجاهدین برای ورود به پارلمان کانادا و تاثیر بر سیاست های خارجی کانادا علیه ایران.

به هر حال دوستی و همکاری تنگاتنگ علی وکیلی عامل پولشویی فرقه مجاهدین و شهرام گلستانه معروف به رهبر مجاهدین در کانادا که در سنای کانادا قدم میزند و کاوه شهروز از هواداران مجاهدین و از حامیان سرسخت تحریم مردم ایران و جنگ علیه ایران که به عنوان یک وکیل شبانه روز در حال تنظیم شکایت علیه مخالفان مجاهدین و مخالفان جنگ و تحریم است با خانم مشعوف و امیر خدیر مشخص است؛ پس می توان نتیجه گرفت مجاهدین به دنبال یک کرسی در پارلمان کانادا می گردند. اما آیا با افشاگری اخیر رسانه های غربی علیه همکاری سیاست مداران آمریکایی و کانادایی با فرقه مجاهدین و معرفی این فرقه به عنوان یک فرقه تروریستی و پرده برداری از "تعلیم تروریست ها در آلبانی" توسط مجاهدین برای فرستاده شدن به ایران سنای کانادا جا را برای امثال کاوه شهروز و نیما مشعوف و شهرام گلستانه و همفکرانشان باز می کند؟

گرفتن پول از مجاهدین توسط برخی مقامات کانادا و آمریکا از مجاهدین اخیرا با سند افشا شده است و توسط بسیاری رسانه ها نیز به آن مفصل پرداخته شده است. اینکه گروه علی وکیلی و کاوه شهروز و شاکیان کنگره ایرانیان کانادا و شهرام گلستانه و امثال تاج دولتی نه فعال حقوق بشر بلکه فعال علیه حقوق مردم ایران هستند دیگر مشخص است اما یک چیز مشخص نیست: آیا مردم عادی نیز قبل از انتخابات با سابقه ی این افراد آشنا خواهند شد؟ خب هدف از نوشتن این متن انجام یک وظیفه بود برای آگاه سازی مردم از ماهیت این افراد و دوستان و حامیانشان.

2+

اخبار مرتبط

 • جلیل مرتضوی:اکنون وقت بازی ایران است/فرامرز دادرس: کاکه باوه،پیشمرگه کومله، بخاطر مخالفت با سفر ظریف اخراج نشد
 • نیوزویک-لیست مقامات آمریکا که از مجاهدین پول دریافت کرده اند
 • نماینده سنای آمریکا: هدف مجاهدین آموزش تروریست علیه ایران است
 • رفتار متناقض رسانه های گروهکهای کردی در مسئله دستگیری نیروهای نفوذی در داخل کشور
 • فرامرز دادرس: واکنش اپوزیسیون به حضور سفر ظریف/نفتکش آدریان و کلاهی که ایران سر دنیا گذاشت
 • ابوالقاسم گلستانی-راجر واترز در دفاع از جولیان آسانژ
 • حشمت رئیسی:آیا صهیونیزم ستیزی؍ یهودی ستیزی است؟ نفوذ گسترده موساد در سرویس های امنیتی ایران
 • تصویب شهادت فروشی یا کودتا اقتصادی علیه کشور
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *