شهرام همایون و دولت در تبعیــد! 2

22 ژانویه 2020 میلادی بربر با 2بهمن ماه 1398 خورشیدی

چنانکه اشاره شد شهرام همایون فقط برای بالاکشیدن مبالغ هنکفت (قریب 11 میلیون دلار) وامی که از صاحب این قلم و دیگران دریافت کرده بود از قوانین ورشکستگی ی کالیفرنیا سوء استفاده کرد. او اموال و ثروت خود را قبل از اعلام ورشکستگی به دیگران منتقل نمود.
حال از شما آقایان دکتر کنگرلو، دکتر هودشتیان و دکتر ایجادی می پرسم که:
آیا به راستی شهرام همایون را لایق
شرکت در تشکیل "دولت در تبعید" میدانید؟
آیا عموم زندانیان سیاسی و شکنجه شدگانی که زیر وحشانه ترین شکنجه ها جان دادند چنین آرزوئی در سر داشتند که شهرام همایون برایشان دولت در تبعید" راه اندازد؟
نگاهی به بعضی از نکات در اوراق
ورشکستگی ی خانم دکتر عزیزی و
آقای شهرام همایون:
خانم دکتر عزیزی و آقای همایون در برابر این پرسش که آیا زمینی، خانه ای، آپارتمانی و یا به طور کلی دارای مستغلات هستند یا نه؟. جواب منفی داده و عدد ـ 0 ـ راوارد کرده اند.
در ّرابر این پرسش که آیا هیچگونه اتوموبیلی اعم از اجاره ای و غیره دارند یانه؟ جواب داده اند "نه" و بار دیگر عدد – 0 – را در فرو ویژه وارد کرده اند.
در برابر این پرسش که جمع ارزش تمامی لوازم آشپزخانه، مبلمان و لوازم خانگی ی شما چه مبلغ است جواب داده اند به انضمام چندین قالیچه جمعا ده هزار دلار. $10,000

حال، جنابان دکتر کنگرلو، دکتر هودشتیان و دکتر ایجادی با توجه به اینهمه دروغ در برابر قضات و روسای دادگاه های کالیفرنیا می خواهید آقای شهرام همایون دست به کار تشکیل دولت در تبعید گردد؟ مباد آن روز . . .

2+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *